Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

My, Yueqing Zeyi electric Co., Ltd. ma na celu stworzenie profesjonalnego przedsiębiorstwa produkującego styczniki.Trzymaj się tej koncepcji biznesowej, skupiając się na branży styczników od prawie 20 lat, koncentrując się na projektowaniu i produkcji produktów serii CJX2 (WC1).Teraz możemy dostarczyć ponad 100 rodzajów styczników AC i DC.

 

Zwłaszcza nasz stycznik modułowy serii HC może być porównywalny z wydajnością produktów znanych marek.

 

Wszystkie produkty firmy uzyskały certyfikat 3C, CE i przeszły test CB niemieckiego organu TUV.

 

Jakość to dusza przedsiębiorstwa, talent to podstawa.Wierzymy, że wysokiej jakości produkty i najlepsza humanizowana obsługa są podstawą naszego sukcesu.

 

Skoncentruj się na projektowaniu i produkcji produktu, zostań profesjonalnym dostawcą OEM, ODM.Może świadczyć bardzo opłacalne usługi OEM, ODM dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw markowych.Nawiązał dobre relacje biznesowe z wieloma znakomitymi krajowymi grupami przedsiębiorstw elektrycznych niskiego napięcia.

 

Dzięki wieloletnim wysiłkom produkty firmy znalazły szerokie zastosowanie w obrabiarkach, maszynach, tekstyliach, przemyśle chemicznym, naftowym, metalurgicznym, budowlanym, kolejowym, żeglugowym, komunikacyjnym, elektroenergetycznym i AGD oraz innych.

branżach produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i regionów na świecie.

 

Kontynuuj przeszłość, ręka w rękę, mamy szczerą nadzieję na współpracę z Tobą, twórz genialne!

Historia

1. 1999

Powstała firma Yueqing Zeyi Electrical, która zajmuje się głównie produkcją styczników, takich jak styczniki domowe, styczniki przemysłowe.

 

2.2002

Przeniesiony do własnej fabryki w Beibaixiang Industrial Zone, rozszerz naszą działalność o MCB, MCCB, przekaźnik przeciążeniowy termiczny itp.

 

3.2015

Wartość wyjściowa przekracza 7 milionów USD

 

4.2019

Wraz z rozwojem działalności, przestrzeń nie wystarcza do rozwoju firmy, fabryka zostaje przeniesiona do Sifang Industrial Zone, a przemysł został w pełni zmodernizowany.

 

5. 2021

Do tej pory nagromadź siły i ruszaj ponownie.

Usługa

Obsługa klienta jest najważniejsza w ZEYI Electrical dla wszystkich klientów.Na przykład zapytania i konsultacje klientów, udzielanie wsparcia technicznego, organizowanie wysyłki zamówień, rozpatrywanie reklamacji klientów, rozwiązywanie trudnych problemów, szczerze komunikują się z klientami w dowolnym momencie.

 

Zgodnie ze skalą produkcji naszej firmy i wymaganiami technicznymi, tworzymy dział QC z inspektorami dla każdej procedury i posiadamy rozwinięty system QC do ciągłej kontroli wskaźnika kwalifikacji.

 

Produkty są produkowane zgodnie z międzynarodowymi normami, normami przemysłowymi i wymaganiami określonymi w kontrakcie.Postaramy się jak najlepiej spełnić Twoją prośbę o różne wymagania jakościowe.

 

Twoje zapytania i komentarze są mile widziane przez cały czas.

 

Rozpocznijmy przyjemną podróż biznesową z ZEYI Electrical.

Nasz zespół

Poniżej znajduje się nasz schemat organizacyjny:

 

YueQing ZEYI Electrical Co., Ltd.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Saniya
Tel : 0086-13819426886
Pozostało znaków(20/3000)